Reklamı kapat

Reklamı kapat
Cadde News Gazetesi
Başlık

MUHAFAZAKAR GİYİMİN ADRESİ ALYADUA

2014 yılında Tesettür sektöründe yerini alan Alyadua, Başlarda sadece Türkiye ye hizmet veren firma,  yapmış olduğu yenilikler ve kendine öz tasarımları ile bugün sektörün önde gelen temsilcilerinden biri olarak dünyada 23 ülkeye ihracat yapıyor. Alyadua Tesettür Tekstil Otomotiv Turizm ve İnşaat Sanayi Ticaret Ltd. Şti 2014 yılında İzmir’in Konak ilçesinde kurulmuş olup;  sektörün en eski […]

MUHAFAZAKAR GİYİMİN ADRESİ ALYADUA
16 Mayıs 2018 - 12:28 'de eklendi.

2014 yılında Tesettür sektöründe yerini alan Alyadua, Başlarda sadece Türkiye ye hizmet veren firma,  yapmış olduğu yenilikler ve kendine öz tasarımları ile bugün sektörün önde gelen temsilcilerinden biri olarak dünyada 23 ülkeye ihracat yapıyor.

Alyadua Tesettür Tekstil Otomotiv Turizm ve İnşaat Sanayi Ticaret Ltd. Şti 2014 yılında İzmir’in Konak ilçesinde kurulmuş olup;  sektörün en eski ve köklü firmalarından biridir.  Kurucusu Fatih Dündar,  Tesettür giyim sektöründe uzun yıllar boyunca edindiği deneyim ve bilgi birikimi ile  yenilik ve kalite konusunda uzmanlaşmış bir ekiple birleşerek  tesettür giyim sektörünün her alanına hitap eden lider firmalardandır.

MUHAFAZAKAR GİYİMİN SEÇKİN MARKASI

Kurulduğu günden bu yana AR-GE çalışmalarına büyük önem veren firmamız Alyadua tesettür ayrıca internet üzerinden www.alyadua.com satışı ile müşterilerine hizmet vermektedir. Muhafazakar giyimin seçkin markaları  yüz binlerce kadına Alyadua aracılığı Birçok çeşitle hizmet veren www.alyadua.com ile abiye, tunik, Tesettür elbise, Büyük beden elbise, kombin, abiye genç, Genç tesettür abiye ve daha fazla ürün çeşidi ile tesettür giyim sektöründe hizmetlerine devam etmektedir.

ALYADUA TÜM DÜNYADA

Ülkemizi tekstil alanında dünyada genelinde temsil eden Alyadua Tesettür Türkiye ve KKTC, Amerika, Kanada, Fransa, ispanya, Yunanistan, Belçika, Polonya, İspanya, Almanya, Tunus, Fas, Cezayir, Gürcistan , Ermenistan, Azerbaycan, Suriye, Ürdün, Lübnan, Suudi Arabistan, Irak, Iran  gibi ülkelere Türk ürünleri göndermenin haklı gururunu yaşamaktadır.

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER