Reklamı kapat

Reklamı kapat
Cadde News Gazetesi
Başlık

7. SANCAKTEPE KİTAP FUARI SİZLERİ BEKLİYOR

Sancaktepe Belediye düzenlediği 7. Sancaktepe Kitap Fuarın Sancaktepe Meydanında Kitap severleri buluştu. Sancaktepe Belediyesi ve Sancaktepe Milli Eğitim Müdürlüğünün ortaklaşa organize ettikleri Sancaktepe 7. Kitap Fuarı 21 Eylül Cuma günü açıldı. Sancaktepe Kitap Fuarın Sancaktepe Meydanında yapılan açılışa AK PartiGrup Başkan Vekili, Milletvekili Mehmet Muş, AK Parti Milletvekilleri İsmet Uçma, Osman Boyraz, Hulusi Şentürk, Eyüp […]

7. SANCAKTEPE KİTAP FUARI SİZLERİ BEKLİYOR
23 Eylül 2018 - 23:34 'de eklendi.

Sancaktepe Belediye düzenlediği 7. Sancaktepe Kitap Fuarın Sancaktepe Meydanında Kitap severleri buluştu.

Sancaktepe Belediyesi ve Sancaktepe Milli Eğitim Müdürlüğünün ortaklaşa organize ettikleri Sancaktepe 7. Kitap Fuarı 21 Eylül Cuma günü açıldı.

  1. Sancaktepe Kitap Fuarın Sancaktepe Meydanında yapılan açılışa AK PartiGrup Başkan Vekili, Milletvekili Mehmet Muş, AK Parti Milletvekilleri İsmet Uçma, Osman Boyraz, Hulusi Şentürk, Eyüp Özsoy, Eski bakanlar dan İdris Güllüce, Sancaktepe İlçe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu,

AK Parti İlçe Başkanı Adil Kandemir, Tuzla Belediye Başkanı Şadi Yazıcı Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan ve çok sayıda vatandaş katıldı.

  1. Sancaktepe Kitap Fuarı’nda bu yıl da birçok yazar ve şair; söyleşi, şiir dinletisi ve imza günleri ile okurlarıyla bir araya gelecek.

 

Meydan Park’ta (Yeni Belediye Binası Yanı) 7. Kitap Fuarı 30 Eylül Pazar gününe kadar devam edecek.  10.00 – 20.00 saatleri arasında kitap severlerini bekliyor.

 

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER