Reklamı kapat

Reklamı kapat
Cadde News Gazetesi
Başlık

ÖRNEK OLAMASI TEMENNİSİYLE

Düzenlenen Sancaktepe Kitap Fuarın Kitap severleri ile buluşmaya devam ediyor. Sancaktepe Belediyesi ve Sancaktepe Milli Eğitim Müdürlüğünün düzenlediği 7. Sancaktepe Kitap Fuarında Cadde News Gazetesi olarak haber çalışması yaparken dikkatimizi çeken siyasilerin ilgisin olduğu.   Sancaktepe’nin siyasetinde tanına simalarından Cumhuriyet Halk Partisi Sancaktepe Belediye Başkan Aday Adayı olan Muharrem Dalkıç,ı Gazetemizin haber çalışmasında kitap fuarında […]

ÖRNEK OLAMASI TEMENNİSİYLE
23 Eylül 2018 - 23:28 'de eklendi.
  1. Düzenlenen Sancaktepe Kitap Fuarın Kitap severleri ile buluşmaya devam ediyor.

Sancaktepe Belediyesi ve Sancaktepe Milli Eğitim Müdürlüğünün düzenlediği 7. Sancaktepe Kitap Fuarında Cadde News Gazetesi olarak haber çalışması yaparken dikkatimizi çeken siyasilerin ilgisin olduğu.

 

Sancaktepe’nin siyasetinde tanına simalarından Cumhuriyet Halk Partisi Sancaktepe Belediye Başkan Aday Adayı olan Muharrem Dalkıç,ı Gazetemizin haber çalışmasında kitap fuarında stantları inçelerken bulduk.

Cadde News Gazetesi olarak siyasilerimizi kitap fuarlarında sadece poz vermemelerini okuyan ve okumayı teşvik eden siyasilerimizin artması temenni ediyoruz.

Cumhuriyet Halk Partisi Sancaktepe Belediye Başkan Aday Adayı olan Muharrem Dalkıç, “gazetemize yaptığı açıklamada geçlerimizin kitaplara olan ilgisi beni sevindirdi. Geçlerimizin okuma azimlerinin daha çok geliştirilmesi ve okuyan toplumların daha aydınlık bir ülke oluşturacağını görmek beni sevindirdi. Okuma oranının artması ülkemizin kalkınmasında etkisi büyük olur.” dedi.

 

Öğrencilerle ilgilenen Dalkıç, fuarda bulunan stantları gezerek alış veriş yaparak fuardan ayrıldı.

 

 

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER