Reklamı kapat

Reklamı kapat
Cadde News Gazetesi
Başlık

SANCAKTEPE TEKNOFEST’E

Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı (T3 Vakfı) tarafından düzenlenen TEKNOFEST İstanbul Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali 20-23 Eylül 2018 İstanbul 3. Havalimanı’nda gerçekleştirildi. İstanbul 3. Havalimanı’nda Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı (T3 Vakfı) tarafından düzenlenen TEKNOFEST İstanbul Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivaline Sancaktepe Belediyesi de bir stant ile katıldı. TEKNOFEST İstanbul Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivalin renkli görüntüler ve heyecanlı anlar yaşandı. Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan başta […]

SANCAKTEPE TEKNOFEST’E
23 Eylül 2018 - 20:59 'de eklendi.

Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı (T3 Vakfı) tarafından düzenlenen TEKNOFEST İstanbul Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali 20-23 Eylül 2018 İstanbul 3. Havalimanı’nda gerçekleştirildi.

İstanbul 3. Havalimanı’nda Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı (T3 Vakfı) tarafından düzenlenen TEKNOFEST İstanbul Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivaline Sancaktepe Belediyesi de bir stant ile katıldı.

TEKNOFEST İstanbul Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivalin renkli görüntüler ve heyecanlı anlar yaşandı. Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan başta olmak üzere tüm devlet erkanı alanı ziyaret etti. Öğrencilerin ilgi yoğundu .

İstanbul 3. Havalimanı’nda Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı (T3 Vakfı) tarafından düzenlenen TEKNOFEST İstanbul Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivaline Sancaktepe Belediyesi bir stantla katılarak Gençlik Merkezi, Enderun Mektebi ve Bilim Merkezi’mizin etkinliklerinin yer aldığı stant da Gök Atlası ve Aymatik atölye çalışmalarını gerçekleştirdi. Van de Graaff jeneratörü, Galileskop, Newton topları, 3 boyutlu yazıcı, robotlar, manyetik alan etkisi, mikroskop ve lazer ses iletiminin sergilendiği standa fuarda katılımcıların ilgisi yoğundu. Sancaktepe Belediyesinin açmış olduğu stant da öğrenciler keyifli anlar geçirdiler.

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER