Reklamı kapat

Reklamı kapat
Cadde News Gazetesi
Başlık

Sancaktepe Belediyespor 4 – 0 Hacettepe Spor

TFF 2. Lig Beyaz Grup 6. hafta mücadelesinde Sancaktepe Belediyespor evinde Hacettepespor’u misafir etti. Mustafa Uğur yönetimindeki Sancaktepe Belediyespor ile Veyis Kanber yönetimindeki  Hacettepe Spor Sancaktepe 15 Temmuz Stadın da oynan maçta  Sancaktepe Belediyespor’un 4.0 galibiyetiyle geçtiğimiz hafta kaptırdığı liderlik koltuğuna yeniden oturdu. Sancaktepe 15 Temmuz Stadın da oynana Sancaktepe Belediyespor ile Hacettepe Spor maçını Hakemler Bilal Köseoğlu, yönetti. […]

Sancaktepe Belediyespor 4 – 0 Hacettepe Spor
07 Ekim 2018 - 22:25 'de eklendi.

TFF 2. Lig Beyaz Grup 6. hafta mücadelesinde Sancaktepe Belediyespor evinde Hacettepespor’u misafir etti.

Mustafa Uğur yönetimindeki Sancaktepe Belediyespor ile Veyis Kanber yönetimindeki  Hacettepe Spor Sancaktepe 15 Temmuz Stadın da oynan maçta  Sancaktepe Belediyespor’un 4.0 galibiyetiyle geçtiğimiz hafta kaptırdığı liderlik koltuğuna yeniden oturdu.

Sancaktepe 15 Temmuz Stadın da oynana Sancaktepe Belediyespor ile Hacettepe Spor maçını Hakemler Bilal Köseoğlu, yönetti.

Golleri

18 Dk. Timur Kosovalı 37 Dk. Onur Alkan 68 Dk. Oğuzhan Kaylesiz ve 87 Dk. Mert Örnek attı.

Sancaktepe 15 Temmuz Stadın da oynana Sancaktepe Belediyespor ile Hacettepe Spor maçını Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu, Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem ve Sancaktepe Belediyespor Kulübü Başkanı Mehmet Genç ve binlerce Sancaktepe’li takip etti.

 

 

 

 

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER