Reklamı kapat

Reklamı kapat
Cadde News Gazetesi
Başlık

HARPUT, RESTAURANT BAHÇE CAFE, SİZLERİ BEKLİYOR

Eşsiz doğası ve manzarasıyla HARPUT, Restaurant Bahçe Cafe, Şile ile İstanbul’un ortasında doğayla iç içe bütünleşmiş, Çekmeköy İlçesinin Ömerli mahallesinde yeşili, doğası, piknik alanıyla İstanbul’un stresinden uzak sabah kahvaltıyla başlanan hizmet öğle ve akşam yemeğinde stresten uzak huzur içinde aileniz ve misafirlerinizle HARPUT, Restaurant Bahçe Cafe sizleri bekliyor. HARPUT, Restaurant Bahçe Cafe, işletmecisi Bülent Erdur, […]

HARPUT, RESTAURANT BAHÇE CAFE, SİZLERİ BEKLİYOR
19 Ekim 2018 - 21:37 'de eklendi.

Eşsiz doğası ve manzarasıyla HARPUT, Restaurant Bahçe Cafe, Şile ile İstanbul’un ortasında doğayla iç içe bütünleşmiş, Çekmeköy İlçesinin Ömerli mahallesinde yeşili, doğası, piknik alanıyla İstanbul’un stresinden uzak sabah kahvaltıyla başlanan hizmet öğle ve akşam yemeğinde stresten uzak huzur içinde aileniz ve misafirlerinizle HARPUT, Restaurant Bahçe Cafe sizleri bekliyor.

HARPUT, Restaurant Bahçe Cafe, işletmecisi Bülent Erdur, misafirlerimize mangalda Et, Tavuk ve Balık çeşitleri sunmaktayız.

Ömerli merkezde yeni açmış oldukları HARPUT, Restaurant Bahçe Cafe, işletmecisi Bülent Erdur, “300 kişilik kapalı açık alanımızda Kır Düğünü, Sünnet, Mevlit, Kına, Dernek, Şirketlerin özel toplantı ve yemek organizasyonlarına mekanımız uygundur” dedi.

HARPUT, Restaurant Bahçe Cafe, serpme kahvaltısıyla başlayan servisimiz, öğlen ve akşam yemeğiyle devam ediyor.

HARPUT, Restaurant Bahçe Cafe, alkolsüz olduğunu dile getiren Bülent Erdur, “sabah serpme kahvaltısı ve sınırsız çay, öğlen pirzola, biftek, köfte, kanat tavuk, but, sucuk, balık çeşitlerinin yanında dana ve kuzu saç kavurması ve misafirlerimize mangal, köy kahvaltısı, gözleme, kokoreç, sucuk, köy ürünleri Ayran, meşrubat ve tüm ürünleri organik olarak müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz” dedi.

 

Koçullu Mahallesi Yeni Şile Yolu Türkiye Petrolleri İstasyonu yanında  HARPUT, Restaurant Bahçe Cafe, sizleri bekliyor.

Adres: Koçullu Mahallesi Yeni Şile Yolu Türkiye Petrolleri İstasyonu yanında

Ömerli / Çekmeköy / İstanbul

Tel: 05322483331

 

 

 

 

 

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER