Reklamı kapat

Reklamı kapat
Cadde News Gazetesi
Başlık

SHAHİN SOLAR ENERJİ SİZİ GÜNEŞ ENERJİSİ İLE TANIŞTIRIYOR

Türkiye’de güneş enerjisinin hayatımıza girdiği günden beri sizlere yeni bir çığır açan Shahin Solar Enerji, kaliteli işçiliği, alanında uzman personeli ve müşteri memnuniyetine verdiği önem ile ön plana çıkıyor. Ayrıca kuruluş misyon ve vizyonu olan “Hem çevreye hem ekonomiye katkı” sloganının gerektirdiği şekilde hareket ederek enerji ve müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma göstermekte. Geleceğin enerji […]

SHAHİN SOLAR ENERJİ SİZİ GÜNEŞ ENERJİSİ İLE TANIŞTIRIYOR
16 Kasım 2018 - 13:10 'de eklendi.

Türkiye’de güneş enerjisinin hayatımıza girdiği günden beri sizlere yeni bir çığır açan Shahin Solar Enerji, kaliteli işçiliği, alanında uzman personeli ve müşteri memnuniyetine verdiği önem ile ön plana çıkıyor. Ayrıca kuruluş misyon ve vizyonu olan “Hem çevreye hem ekonomiye katkı” sloganının gerektirdiği şekilde hareket ederek enerji ve müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma göstermekte.

Geleceğin enerji teknolojisine bir adım ötede olduğumuz 21.yüzyılda, Shahin Solar güneş enerjisi sistemi kurduğumuz ev ve işyerlerinizde 30 yıl elektrik faturası ödemeye son veriyoruz. Dünyanın en büyük enerji kaynağı olan Güneş Enerjisi Sistemlerini almak istediğiniz takdirde Shahin Solar Enerji danışmanlarımızdan alacağınız fikirler doğrultusunda hareket edebilir ve hayatınızda büyük bir tasarrufa geçebilirsiniz.

Yurt içi ve yurt dışında da geniş bir çalışma ağına sahip Shahin Solar Enerji, anlaşmalı olduğu Akademi Enerji ile birlikte ürün tanıtımı, stratejik pazarlama ve montaj gibi sertifikalı eğitimler vermekte. Sektöründe öncü olma yolunda hızla yürüyen Shahin Solar Enerji sistemleri her geçen gün büyümekte olan bir aile. Gelin sizde geleceğin teknolojisi olan Güneş enerjisinden faydalanın.

Emre Can TIKBIYIK

Shahin Solar Enerji Batı Koordinatörü

Cep: 0544 525 73 72

Necip fazıl mahallesi. Necip fazıl caddesi. Dervişoğlu iş merkezi. Kat:2 Daire:81 Yukarı Dudullu / Ümraniye / İstanbul

 

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER