Reklamı kapat

Reklamı kapat
Cadde News Gazetesi
Başlık

SÜPER LİG KARİYERLİ MİLLİ OYUNCU NEDEN KADRO DIŞI?

TFF 2. Lig B Grubu takımlarından Sancaktepe Belediyespor’un bugüne kadar yaptığı en kariyerli transfer olan Hüseyin Tok, neden Sarıgazi Stadında tek başında çalışıyor ? Sezon başı takımın Teknik Sorumlusu Hikmet Sevim’in Özel transferi olarak TFF 1. Lig takımlarından Manisaspor’dan Temmuz 2018 tarihinde Sancaktepe Belediyespor’a alınan 30 yaşındaki Hüseyin Tok, sezon başından beri takımda çalışmalara katılmıyor. […]

SÜPER LİG KARİYERLİ MİLLİ OYUNCU NEDEN KADRO DIŞI?
21 Kasım 2018 - 23:20 'de eklendi.

TFF 2. Lig B Grubu takımlarından Sancaktepe Belediyespor’un bugüne kadar yaptığı en kariyerli transfer olan Hüseyin Tok, neden Sarıgazi Stadında tek başında çalışıyor ?

Sezon başı takımın Teknik Sorumlusu Hikmet Sevim’in Özel transferi olarak TFF 1. Lig takımlarından Manisaspor’dan Temmuz 2018 tarihinde Sancaktepe Belediyespor’a alınan 30 yaşındaki Hüseyin Tok, sezon başından beri takımda çalışmalara katılmıyor.

En Kariyerli Futbolcu Neden Kadro Dışı?

Cadde News Gazetesi olarak Sarıgazi Stadında 4 aydır tek başına alt yapı tesislerinde çalışan Hüseyin Tok’u araştırdığımızda 2002 yılında Sakaryaspor alt yapısında futbola başlayan oyuncu daha sonra sırasıyla Manisaspor, Başakehirspor, Şanlıurfaspor, Balıkesirspor ve Manisaspor’da oynamış, Sezon başı takımın Teknik Sorumlusu Hikmet Sevim’in Özel transferi olarak Sancaktepe Belediyespor’a transfer edildi.

Kariyerinde Süper Lig ve PTT ligi haricinde oynamadığı görülen tecrübeli Milli oyuncu Sancaktepe Belediyespor’a neden alındı? Neden oynatılmıyor?

Sancaktepe Belediyesporda neler oluyor demeye başladık?…

Sancaktepe Belediyespor Kulübünden Cadde News Gazetesi, olarak yapılacak açıklamayı beklemekteyiz?

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER