Reklamı kapat

Reklamı kapat
Cadde News Gazetesi
Başlık

YENİ BAŞKAN NAYKİ; SERHAT İLLERİMİZİ MARKALAŞTIRACAĞIZ!

Kars, Ardahan ve Iğdır’lı hemşerileri tarafından taktir ve sevilen eğitim camiasından olan Sancaktepe Kavram Okulları Sahibi Levent Nayki, Sancaktepe, Kars, Ardahan, Iğdır Kültür ve Dayanışma Derneği başkanı oldu. Dernek Başkanı Erbay Yağışan’nın 31 Mart 2019 yerel seçimleri için AK Parti Sancaktepe Belediye Başkan Aday Adaylığı için istifa etmişti. Dernek merkezinde yapılan toplantıda Kars, Ardahan, Iğdır […]

YENİ BAŞKAN NAYKİ; SERHAT İLLERİMİZİ MARKALAŞTIRACAĞIZ!
06 Aralık 2018 - 10:37 'de eklendi.

Kars, Ardahan ve Iğdır’lı hemşerileri tarafından taktir ve sevilen eğitim camiasından olan Sancaktepe Kavram Okulları Sahibi Levent Nayki, Sancaktepe, Kars, Ardahan, Iğdır Kültür ve Dayanışma Derneği başkanı oldu.

Dernek Başkanı Erbay Yağışan’nın 31 Mart 2019 yerel seçimleri için AK Parti Sancaktepe Belediye Başkan Aday Adaylığı için istifa etmişti. Dernek merkezinde yapılan toplantıda Kars, Ardahan, Iğdır ve Sancaktepe’li hemşerileri tarafından sevilen eğitim camiasından olan Sancaktepe Kavram Okulları Sahibi Levent Nayki, Sancaktepe Kars Ardahan, Iğdır, Kültür ve Dayanışma Derneğinin yeni başkanı oldu.

Erbay Yağışan’a adaylık sürecin de başarılar dileyen Leven Nayki, “bu görevi bana layık gören dernek yönetimine teşekkür ederim. Bizde bundan sonra Kars, Ardahan ve Iğdırlı hemşerilerimize var gücümüzle hizmet edeceğim” dedi. Beni bu göreve layık gören hemşerilerime çok teşekkür eder görevi devraldığım kıymetli başkanım Erbay Yağışan, beyefendiye de çıktığı bu yolda ve bundan sonraki siyasi yaşantısında başarılar dilerim” dedi.

“Serhat İllerimizi Markalaştıracağız”

Yönetim kurulunun vizyon ve misyon sahibi olduklarını dile getiren Levent Nayki, “Bundan sonraki süreçte öncelikle ilçemizde ve tüm İstanbul’da serhat illerini markalaştırma yolunda ciddi adımlar atacağımızdan hiçbir hemşehrimizin şüphesi olmasın. Biz serhatın çocuklarıyız o kadim kültürü iliklerimize kadar yaşayarak benliğimizin bir parçası haline getirmiş insanlarız. Bu dernek vesilesiyle insanlık tarihinden bile eskilere dayanan o muhteşem bölgeyi tüm Türkiye ye tanıtma fırsatı bulacağım için tekrardan beni bu makama layık gören herkese sonsuz şükranlarımı sunarım” dedi.

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER