Reklamı kapat

Reklamı kapat
Cadde News Gazetesi
Başlık

TOPLU ÖLÜMLER YAŞAMADAN!

TOPLU ÖLÜMLER YAŞAMADAN! Temiz Toplum Derneği madde bağımlılığı konusunda yaptığı çalışmalardan adından söz ettirmeye devam ediyor. Çağımızın hastalığı olan madde bağımlılığı konusunda Türkiye’de konferanslar düzenleyen Temiz Toplum Derneği üyeleri hazırladıkları video ile durumun vahametini bir kez daha ortaya koymuş oldular. Temiz Toplum Derneği Genel Başkanı Bilal Ay ve ekibinin hazırladıkları video “Toplu ölümler yaşamadan, Daha Fazla […]

TOPLU ÖLÜMLER YAŞAMADAN!
14 Aralık 2018 - 2:29 'de eklendi.

TOPLU ÖLÜMLER YAŞAMADAN!

Temiz Toplum Derneği madde bağımlılığı konusunda yaptığı çalışmalardan adından söz ettirmeye devam ediyor.

Çağımızın hastalığı olan madde bağımlılığı konusunda Türkiye’de konferanslar düzenleyen Temiz Toplum Derneği üyeleri hazırladıkları video ile durumun vahametini bir kez daha ortaya koymuş oldular.

Temiz Toplum Derneği Genel Başkanı Bilal Ay ve ekibinin hazırladıkları video “Toplu ölümler yaşamadan, Daha Fazla Tedbir Almaya Geç Kalmadan, Torbacılara Af Tasarısı Çıkmadan,  Bu Meretin Nasıl Bir Ölüm Makinesi olduğunu insanlara göstermek için BU Videoyu Paylaşarak .Bu Çocuklar Bizim Canımız” Mesajını tüm dünyaya duyurmaya çalışılıyor.

Cadde News Gazetesi bu çalışmalara destek vermeye devam edecektir. Gelecek için yarınlar için çocuklarımız için el ele verme zamanı.

Videoyu izleyelim izlettirelim.

 

Mehmet Demir paylaştı: 12 Aralık 2018 Çarşamba

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER