Reklamı kapat

Reklamı kapat
Cadde News Gazetesi
Başlık

KAI-DER DEN DAVET

Kars, Ardahan, Iğdır, Kültür ve Dayanışma Derneği yeni hizmet binasının açılışına davet. Dernek Başkanı değişiminde sonra tüm hemşehrilerini tek çatı altında toplamak için gece gündüz çalışan Sancaktepede eğitim alanında isminden söz ettiren İş Adamı Levent Nayki, yeni dernek binasının açılışına tüm hemşehrilerini ve Sancaktepe’lileri davet ediyor. Sancaktepe Kars, Ardahan, Iğdır, Kültür ve Dayanışma Dernek başkanı […]

KAI-DER DEN DAVET
03 Mart 2019 - 23:18 'de eklendi.

Kars, Ardahan, Iğdır, Kültür ve Dayanışma Derneği yeni hizmet binasının açılışına davet.

Dernek Başkanı değişiminde sonra tüm hemşehrilerini tek çatı altında toplamak için gece gündüz çalışan Sancaktepede eğitim alanında isminden söz ettiren İş Adamı Levent Nayki, yeni dernek binasının açılışına tüm hemşehrilerini ve Sancaktepe’lileri davet ediyor.

Sancaktepe Kars, Ardahan, Iğdır, Kültür ve Dayanışma Dernek başkanı Levent Nayki, “Yeni Vizyon ve Anlayışla, Yenilenen Yönetim Kadromuzla birlikte 10 Mart Pazar Günü Saat 14:00 te Sarıgazi Mahallesi Atatürk Caddesi No: 96/4 Yeni Merkez Binamızın açılışını yapacağımız. Sancaktepe KAI-DER Yeni Dernek Merkezi Açılışımıza tüm Kars, Ardahan, Iğdır’lı hemşehrilerimiz ve Sancaktepe halkımızı  aramızda görmekten onur duyarız” dedi.

Sancaktepe KAI-DER Yeni Dernek Merkezi Açılışı

Tarih/Saat: 10 Mart Pazar 14:00

Adres: Sarıgazi Mahallesi Atatürk Caddesi No: 96/4

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER