Reklamı kapat

Reklamı kapat
Cadde News Gazetesi
Başlık

SANCAKTEPE AGD’DE KAHRİMANOĞLU, DÖNEMİ

SANCAKTEPE AGD’DE KAHRİMANOĞLU, DÖNEMİ Sancaktepe Anadolu Gençlik Derneğinde bayrak değişimi. Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Sancaktepe ilçe temsilciliğinde uzun bir süredir çeşitli görevlerde bulunan Fatih Kahrimanoğlu atandı. Uzun yıllar Sancaktepe İlçe temsilciliği yapan Muhammet Tayfun Polat, ve Anadolu Gençlik Derneği İstanbul Şube Başkanı Yunus Genç ile yapılan istişareler sonucu  (AGD) Sancaktepe Şube Başkanlığına Fatih Kahrimanoğlu, getirildi. […]

SANCAKTEPE AGD’DE KAHRİMANOĞLU, DÖNEMİ
01 Haziran 2019 - 23:56 'de eklendi.

SANCAKTEPE AGD’DE KAHRİMANOĞLU, DÖNEMİ

Sancaktepe Anadolu Gençlik Derneğinde bayrak değişimi.

Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Sancaktepe ilçe temsilciliğinde uzun bir süredir çeşitli görevlerde bulunan Fatih Kahrimanoğlu atandı.

Uzun yıllar Sancaktepe İlçe temsilciliği yapan Muhammet Tayfun Polat, ve Anadolu Gençlik Derneği İstanbul Şube Başkanı Yunus Genç ile yapılan istişareler sonucu  (AGD) Sancaktepe Şube Başkanlığına Fatih Kahrimanoğlu, getirildi.

Dünyanın en büyük gençlik teşkilat çalışmalarıyla ön plana çıkan Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Sancaktepe Şube Başkanlığı’na yapılan istişareler neticesinde atanan Fatih Kahrimanoğlu, 1976 da İstanbul Fatih de doğdu. İlköğretim ve lise yıllarını İstanbul Güngören de tamamladı. 1994-1998 yıllarında Çanakkale On sekiz mart Üniversitesi Tarih bölümünde okudu. 1998 de Tarih bölümünden mezun oldu. Yaklaşık 20 yıldır eğitim hayatının içinde öğretmen ve idareci olarak çalıştı. STK çalışmalarına Güngören Milli Gençlik Vakfında başladı. Üniversiteyi kazanmasının ardından gittiği Çanakkale’de Üniversite teşkilatından sonra 1998-1999 yıllarında MGV (Milli Gençlik Vakfı) Çanakkale il başkanlığı yaptı. Milli Gençliğin abisi Şehit Adnan DEMİRTÜRK ile çalıştı. İstanbul’da uzun yıllar Başakşehir AGD  (Anadolu Gençlik Derneği) de ardında da 2011 den beri Sancaktepe AGD de yönetim kurulu üyeliği yaptı. Eğitimci Fatih Kahrimanoğlu evli ve 3 çocuk babasıdır.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER