Reklamı kapat

Reklamı kapat
Cadde News Gazetesi
Başlık

KAVRAM DAN YİNE BİR İLK!

 “Adapting teaching methods to specific needs of students” projesi ile Sancaktepe Kavram İtalya Yolcusu. Sancaktepe Kavram Anadolu Lisesinden yine bir ilk. 45 yıllık mazisinden almış olduğu güç ile Eğitim alanında Sancaktepe de ciddi projelere imza atarak kısa sürede adından çokça söz ettiren Sancaktepe Kavram Anadolu Lisesi  Sancaktepe de bir ilke daha imza atarak öğrencilerine Avrupa’nın […]

KAVRAM DAN  YİNE BİR İLK!
20 Temmuz 2019 - 22:51 'de eklendi.

 “Adapting teaching methods to specific needs of students” projesi ile Sancaktepe Kavram İtalya Yolcusu.

SANCAKTEPE KAVRAM ANADOLU LİSESİ

Sancaktepe Kavram Anadolu Lisesinden yine bir ilk. 45 yıllık mazisinden almış olduğu güç ile Eğitim alanında Sancaktepe de ciddi projelere imza atarak kısa sürede adından çokça söz ettiren Sancaktepe Kavram Anadolu Lisesi  Sancaktepe de bir ilke daha imza atarak öğrencilerine Avrupa’nın kapılarını açtı.

Cadde News Gazetemizin okul idaresinden alınan bilgiye göre “Sancaktepe Kavram Anadolu Lisesi,  yaklaşık bir yıldır çalışmaları sürdürülen İtalya’nın koordinatörlüğünü yaptığı Portekiz Yunanistan ve Romanya’nın ise proje ortağı olduğu “Adapting teaching methods to specific needs of students” projesinin Türkiye temsilcisi olmaya hak kazandı.

“Adapting teaching methods to specific needs of students” proje kapsamında öğrencilerinin büyük bir bölümüne Avrupa’nın kapılarını açmış olan Kavram Anadolu Lisesi şimdi öğrencilerini Avrupa’ya uçuracağı günü heyecanla bekliyor.

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER