Reklamı kapat

Reklamı kapat
Cadde News Gazetesi
Başlık

MUHARREM AYDIN; HALKIMIZIN İÇİ FERAH OLSUN

MUHARREM AYDIN; HALKIMIZIN İÇİ FERAH OLSUN Cumhuriyet Halk Partisi Sancaktepe İlçe Başkanı Muharrem Aydın, Cadde News Gazetemizin ve Cadde News TV nin sorularını cevapladı. 31 Mart seçimlerinde 6000 oy ile Sancaktepe belediyesini kaybettiklerini, 23 Haziran da 9.566 oy ile biz fark atıldığını. 23 Haziranda 16,000 oyun yer değiştirdiğini,  Her mahalleye kreş projesini İBB bünyesinde devam […]

MUHARREM AYDIN; HALKIMIZIN İÇİ FERAH OLSUN
20 Temmuz 2019 - 10:03 'de eklendi.

MUHARREM AYDIN; HALKIMIZIN İÇİ FERAH OLSUN

Cumhuriyet Halk Partisi Sancaktepe İlçe Başkanı Muharrem Aydın, Cadde News Gazetemizin ve Cadde News TV nin sorularını cevapladı.

31 Mart seçimlerinde 6000 oy ile Sancaktepe belediyesini kaybettiklerini, 23 Haziran da 9.566 oy ile biz fark atıldığını. 23 Haziranda 16,000 oyun yer değiştirdiğini,  Her mahalleye kreş projesini İBB bünyesinde devam ettireceklerini, ilk genel seçiminde Türküye Cumhuriyetinin tamında iktidarı hedeflediklerin anlatan CHP Sancaktepe İlçe Başkanı Muharrem Aydın, Halit Soytürk’ün sorularını cevapladı.

23 HAZİRANDA TAMAMLADIK

31 Mart seçimlerini değerlendirir misin?

Cumhuriyet Halk Partisi Sancaktepe İlçe Başkanı Muharrem Aydın, “31 Mart seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Sancaktepe olarak daha çok sahalarda halkın içerisinde olduk. Mahalle, mahalle, cadde, cadde, sokak, sokak dolaşarak girmediğimiz ev kalmadı. Bütün ekiplerimiz, üyelerimiz ve yüreği bizden yana olan gönlü kazanma arzusu içinde olan üyelerimizle iyi bir çalışma yaptık. Yapmış olduğumuz çalışmanın sonucunu aldık. Önceki seçim sonuçlarına göre aradaki farkı kapatarak 6000 oy ile Sancaktepe Belediyesini kaybettik ama büyükşehir belediyesinde bu fark daha düşüktü ve bunu 23 Haziranda tamamladık” dedi.

16.000 OY YER DEĞİŞTİRDİRDİ

23 Haziran seçimini nasıl değerlendirir siniz?

31 Martta Adalet ve Kalkınma Partisi Sancaktepede 6.200 oy farkla önde tamamladığını dile getiren CHP İlçe Başkanı Muharrem Aydın, “23 Haziran da 9.566 oy ile biz fark attık. 23 Haziranda 16,000 oyun yer değiştirdiği anlamına geliyor. Sancakytepede şunu diyebiliriz CHP birinci parti. Sayın Ekrem İmamoğlu’nun hoşgörülü, insanlara babacan tavırla yaklaşması sempatik ve kararlı dirençli olması Sancaktepede bu başarıyı getirdi” dedi.

İBB ile beraber sancaktepeye ne gibi katkıda bulunacaksınız?

İBB projelerinde Sancaktepe için yeşil alan üzerinde olacağını dile getiren Muharrem Aydın,”10 yıllık bir belediye olmasına rağmen görüyoruz ki yeşil alanlarının yok olduğu park alanlarının yok olduğunu görüyoruz. Her mahalleye kreş projemizi İBB bünyesinde Sancaktepemize kavuşturmayı hedefliyoruz. Sancaktepede işsizlik oranı çok yüksek genç nüfusumuzun çoğu işsiz ve Üniversite mezunlarımızın çoğu işsiz geziyor. Bu kapsamda İBB kapsamında yardımcı olmaya çalışacağız” dedi.

SANCAKTEPE HALKININ İÇİ FERAH OLSUN

Yeni dönem ile ilgili ne söylersiniz?

Sancaktepe halkının içini ferah tutmasını dile getiren Aydın, “23 Hazirandan sonra hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. Demokratik, çağdaş, bilimsellikten yana sosyal, adaletten yana bir süreç devam edecek. İstanbul CHP yönetiminde bundan sonra ilk genel secimde biz Türküye Cumhuriyetinin tamında iktidarı hedefliyoruz. Sosyal devlet yönetim şeklini düşünüyoruz yüksek anlamda sosyal devlet anlayışımız olacak.  Adalet, sosyal bilimsellikten yana anlayış olacaktır herkesin ferah olması gerekiyor” dedi.

Röportaj; Halit Soytürk

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER