Reklamı kapat

Reklamı kapat
Cadde News Gazetesi
Başlık

HİRANUR DERNEĞİ; DÜNYADAKİ İHTİYAÇ SAHİPLERİNE KURBAN ORGANİZESİ

HİRANUR DERNEĞİ; DÜNYADAKİ İHTİYAÇ SAHİPLERİNE KURBAN ORGANİZESİ Hiranur Deneği; İlim talebeleri ve Afrika’daki ihtiyaç sahipleri için Kurban Organizasyon düzenliyor. Hiranur Deneği Genel Koordinatörü Cihat Taş, yaptıkları kurban organizasyonunu Cadde News Gazetemiz ve Cadde News TV ye anlattı. Kurban, Yardımlaşma ve dayanışmanın simgesi olduğunu dile getiren Hiranur Deneği Genel Koordinatörü Cihat Taş, “Kurban, ihtiyaç sahipleri için […]

HİRANUR DERNEĞİ; DÜNYADAKİ İHTİYAÇ SAHİPLERİNE KURBAN ORGANİZESİ
22 Temmuz 2019 - 12:59 'de eklendi.

HİRANUR DERNEĞİ; DÜNYADAKİ İHTİYAÇ SAHİPLERİNE KURBAN ORGANİZESİ

Hiranur Deneği; İlim talebeleri ve Afrika’daki ihtiyaç sahipleri için Kurban Organizasyon düzenliyor. Hiranur Deneği Genel Koordinatörü Cihat Taş, yaptıkları kurban organizasyonunu Cadde News Gazetemiz ve Cadde News TV ye anlattı.

Kurban, Yardımlaşma ve dayanışmanın simgesi olduğunu dile getiren Hiranur Deneği Genel Koordinatörü Cihat Taş, “Kurban, ihtiyaç sahipleri için mutluluk ve aştır.

Genel Koordinatörü Cihat Taş; “Hiranur Derneği olarak bu senede kurban ibadetimizi yerine getirmek üzere Afrika’ya doğru yola çıkıyoruz. Sizden almış olduğumuz vekaletler doğrultusunda ihtiyaç sahibi ve ilim talebelerine Kurban bağışlarınızı ulaştırıyoruz.

Kurban Organizasyonumuzun

Yurt içinde hisse bedelimiz 120 tl.

Yurt dışı Afrika hisse bedel 500 Tl dir.

Vahyin ışığında insanlığa hizmet’ düsturuyla ilim talebesi yetiştirmek ve tüm dünyadaki mağdur muhtaç kimselere Kurbanlarınızı ulaştırmak bizlere 02166217445 ve 0542 621 74 02 telefonlardan ve www.hiranur.org.tr  sitemizden bağışlarınızı yapabilirsiniz” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER