Reklamı kapat

Reklamı kapat
Cadde News Gazetesi
Başlık

SANCAKTEPE BELEDİYE BAŞKANI GAZETECİLER İLE BİR ARAYA GELDİ

SANCAKTEPE BELEDİYE BAŞKANI GAZETECİLER İLE BİR ARAYA GELDİ Sancaktepe Belediye Başkanı Av. Şeyma Döğücü, 24 Temmuz Basın Bayramında Basın Mensupları ile kahvaltılı programda bir araya geldi. Belediye hizmet binasında gerçekleşen programda Başkanı Av. Şeyma Döğücü,  31 Mart öncesi ve sonrasında gerçekleştirdiği projeler hakkında bilgi verirken, basın mensuplarının sorularını cevapladı. TOPLANTI VİDEO Sancaktepe Belediye Başkanı Av. Şeyma Döğücü, 24 Temmuz Basın […]

SANCAKTEPE BELEDİYE BAŞKANI GAZETECİLER İLE BİR ARAYA GELDİ
24 Temmuz 2019 - 4:28 'de eklendi.

SANCAKTEPE BELEDİYE BAŞKANI GAZETECİLER İLE BİR ARAYA GELDİ

Sancaktepe Belediye Başkanı Av. Şeyma Döğücü, 24 Temmuz Basın Bayramında Basın Mensupları ile kahvaltılı programda bir araya geldi.

Belediye hizmet binasında gerçekleşen programda Başkanı Av. Şeyma Döğücü,  31 Mart öncesi ve sonrasında gerçekleştirdiği projeler hakkında bilgi verirken, basın mensuplarının sorularını cevapladı.

TOPLANTI VİDEO

Sancaktepe Belediye Başkanı Av. Şeyma Döğücü, 24 Temmuz Basın Bayramı nedeni ile Basın Mensupları ile kahvaltılı programda gazetecilerin sorularını cevapladı. Gazetemiz Genel Yayın Yönetmeni Halit Soytürk’ünde katıldığı programda Sancaktepe Kamuoyunda gündemde olan Belediye Başkanı istifa etti ve AK Parti Genel Merkezin kabul etmediği yönündeki iddaalarla ilgili cevap veren Döğücü, “ben sadece gülüyorum” dedi.

Belediye binasında gazeteciler ile bir araya gelen Sancaktepe Belediye Başkanı Av. Şeyma Döğücü, “basın mensuplarının, toplumun nabzını en iyi şekilde tutan, insanlarımızın ihtiyaçlarını, sıkıntılarını veya memnuniyetlerini en iyi gözlemleyebilen, bu tespitleri en sıcak şekilde ve sürekli olarak yapabilen konumlardasınız. Bunu için sizlere teşekkür ederim ve 24 Temmuz Basın Bayramınızı tebrik ederim” dedi.

Kahvaltıdan sonra Bası mensuplarını sorularını yanıtlayan Av. Şeyma Döğücü, program toplu fotoğraf ve hediye taktimi ile son buldu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER