Reklamı kapat

Reklamı kapat
Cadde News Gazetesi
Başlık

AGD’DEN KURBAN SATIŞI BAŞLADI

AGD’DEN KURBAN SATIŞI BAŞLADI Anadolu Gençlik Derneği Sancaktepe Şubesi Kurban satışlarına başladı. Çanlı hayvan satışı ile birlikte kurban hissesi satışları yaptıklarını dile getiren Anadolu Gençlik Derneği Sancaktepe Şube Başkanı Fatih Kahrimanoğlu, Gazetemize yaptıkları Kurban Organizasyonu ile ilgili açıklamada bulundu. Anadolu Gençlik Derneği bildiğiniz gibi “İnsanların en hayırlısı insanlığa faydalı olandır.” inancı ile çalışmalarını yürüten müstesna […]

AGD’DEN KURBAN SATIŞI BAŞLADI
04 Ağustos 2019 - 22:41 'de eklendi.

AGD’DEN KURBAN SATIŞI BAŞLADI

Anadolu Gençlik Derneği Sancaktepe Şubesi Kurban satışlarına başladı.

Çanlı hayvan satışı ile birlikte kurban hissesi satışları yaptıklarını dile getiren Anadolu Gençlik Derneği Sancaktepe Şube Başkanı Fatih Kahrimanoğlu, Gazetemize yaptıkları Kurban Organizasyonu ile ilgili açıklamada bulundu.

Anadolu Gençlik Derneği bildiğiniz gibi “İnsanların en hayırlısı insanlığa faydalı olandır.” inancı ile çalışmalarını yürüten müstesna bir sivil toplum kuruluşudur. Ülkemizin 81 vilayetinde olduğu gibi Sancaktepe temsilciliğimizde de yaptığı çalışmalarla ülkemiz gençliğinin beraberlik ve kardeşliğinin öncüsü olmuştur.

Bizler Sancaktepe AGD olarak ilçemizin 144 okulunda yaklaşık 81500 öğrencimize yine önemli miktarda üniversiteli ve çalışan gençliğimize yönelik eğitim kültür sosyal faaliyetlerimize devam ediyoruz. Bu çalışmaları yaparken en büyük destekçimiz Sancaktepeli değerli bağışçılarımızdır. Bütün gayesi gençlerimizin milli manevi değerlerimize sahip olarak yetişmesi olan derneğimizin çalışmalarının önemi her geçen gün artmaktadır.

Dünyada ve ülkemizde gençler üzerinde oynanan gerek ahlaki yozlaştırma çabaları gerek her türlü milli manevi değerin hafife alınması ve aşağılanması bizlerin sorumluluğunu artırmaktadır. Çocuklarımızı ve gençlerimizi her türlü yıkıcı etkiden kurtarabilmek onları ailesine toplumuna vatanına ve milletine bağlı olarak yetişmelerine katkıda bulunmak en önemli vazifemizdir.

Bu çalışmalar yapılırken tabii olarak insanımızın duasının yanında bir takım maddi katkılarını da bekliyoruz. Bu sayede daha çok çocuğumuzu değerlerimizle buluşturmayı umuyoruz. Yakın geçmişte acı tecrübeyle görüldü ki kökü dışarıda olan oluşumlar insanımızın en kutsal değerlerini sömürerek kendi çocuklarını kendi milletine yabancı ve düşman ettiler. Mücadele ve azminden ilham aldığımız büyük devlet adamı Prof. Dr. Necmettin Erbakan hocamızın dediği gibi “bir milletin asıl gücü tankı, topu, tüfeği değil, imanlı ve inançlı gençliğidir.” İmanlı ve inançlı gençlik için her türlü desteğe ihtiyacımız var.

Yaklaşan Kurban Bayramı çalışmalarımıza bir nebze olsun katkıda bulunmak isteyen hayırsever milletimiz için bir fırsattır. Her sene olduğu gibi bu yılda Anadolu Gençlik Derneği Sancaktepe Temsilciliği olarak halkımızın Kurban ibadetini yerine getirmesine yardımcı oluyoruz. Çalışmamız 3 çeşit, Şöyle ki Anadolu’dan getirdiğimiz büyükbaş hayvanlarımızı hijyenik ortamda, yapılan işin ibadet olduğu şuuruyla kesiyoruz, hisseliyoruz ve istenirse evlere kadar ulaştırıyoruz. Halkımız bütçesine uygun hisselere katılabilir. Bunun için ilgili arkadaşlarla irtibata geçmeleri yeterli. Ayrıca yine kurban derisini bizlere ulaştırabilirler. İlgili telefon numaraları arandığı zaman arkadaşlarımız gelerek teslim alacaklardır. Halkımız kurbanını bizden alabilir, kurban bağışlayabilir, kurban derisini bize verebilir.

Bu bağışlardan gelen katkı ile sene içinde Sancaktepenin çocuklarına ve gençlerine daha iyi hizmet verebileceğiz. Ulaşamadığımız gencimiz kalmasın istiyoruz. Ben herkesin kurban bayramını tebrik ediyorum. Bayramın tüm Müslümanların birlik ve beraberliğine milletimizin ve  insanlığın selametine vesile olmasını Cenab-ı Haktan diliyorum.

İletişim: 0545 863 25 34 Derim AGD’ ye kurban olsun: 0507 013 65 29

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER