Reklamı kapat

Reklamı kapat
Cadde News Gazetesi
Başlık

KAHRİMANOĞLU; GELECEK İÇİN ÇALIŞIYORUZ

KAHRİMANOĞLU; GELECEK İÇİN ÇALIŞIYORUZ Sancaktepe Birikim Kolejinde Anadolu Gençlik Derneği Sancaktepe Şubesi “YAZET” kapanış programını öğrencilerin hazırladıkları tiyatro ve gösteriler ile sona erdi. Anadolu Gençlik Derneği Sancaktepe Şubesinin “YAZET” kapsamında Sancaktepe Birikim Kolejinde altı hafta eğitim gören öğrenciler hazırladıkları tiyatro, ilahi, şiir ve birbirinden farklı müsamereler gerçekleştiren öğrenciler ailelerinden ve katılımcılardan tam not aldı.   […]

KAHRİMANOĞLU; GELECEK İÇİN ÇALIŞIYORUZ
04 Ağustos 2019 - 23:02 'de eklendi.

KAHRİMANOĞLU; GELECEK İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Sancaktepe Birikim Kolejinde Anadolu Gençlik Derneği Sancaktepe Şubesi “YAZET” kapanış programını öğrencilerin hazırladıkları tiyatro ve gösteriler ile sona erdi.

Anadolu Gençlik Derneği Sancaktepe Şubesinin “YAZET” kapsamında Sancaktepe Birikim Kolejinde altı hafta eğitim gören öğrenciler hazırladıkları tiyatro, ilahi, şiir ve birbirinden farklı müsamereler gerçekleştiren öğrenciler ailelerinden ve katılımcılardan tam not aldı.

  Anadolu Gençlik Derneği Sancaktepe Şubesi “YAZET” kapanış programına Saadet Partisi Sancaktepe İlçe Başkanı Mustafa Tuğrul Aksoy ve yönetimi Anadolu Gençlik Derneği Sancaktepe Şube Başkanı Fatih Kahrimanoğlu, öğrenci aileleri ve çok sayıda Sancaktepe’li katıldı.

GELECEK İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Anadolu Gençlik Derneği Sancaktepe Şube Başkanı Fatih Kahrimanoğlu, YAZET kapsamında yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi ve şöyle devam etti. Kahrimanoğlu, “Anadolu Gençlik Derneği bildiğiniz gibi “İnsanların en hayırlısı insanlığa faydalı olandır.” inancı ile çalışmalarını yürüten müstesna bir sivil toplum kuruluşudur. Ülkemizin 81 vilayetinde olduğu gibi Sancaktepe temsilciliğimizde de yaptığı çalışmalarla ülkemiz gençliğinin beraberlik ve kardeşliğinin öncüsü olmuştur.

Bizler Sancaktepe AGD olarak ilçemizin 144 okulunda yaklaşık 81.500 öğrencimize yine önemli miktarda üniversiteli ve çalışan gençliğimize yönelik eğitim kültür sosyal faaliyetlerimize devam ediyoruz. Bu çalışmaları yaparken en büyük destekçimiz Sancaktepeli değerli bağışçılarımızdır. Bütün gayesi gençlerimizin milli manevi değerlerimize sahip olarak yetişmesi olan derneğimizin çalışmalarının önemi her geçen gün artmaktadır.

Konuşmaların ardından öğrencilerin hazırladıkları tiyatro, şiir, çeşitli oyunlar ile izleyenleri hem duygulandırdılar hem güldürdüler. YAZET kapanış programı öğrencilere ve öğretmenlerine katılım sertifikaları verilerek sona erdi.

Dünyada ve ülkemizde gençler üzerinde oynanan gerek ahlaki yozlaştırma çabaları gerek her türlü milli manevi değerin hafife alınması ve aşağılanması bizlerin sorumluluğunu artırmaktadır. Çocuklarımızı ve gençlerimizi her türlü yıkıcı etkiden kurtarabilmek onları ailesine toplumuna vatanına ve milletine bağlı olarak yetişmelerine katkıda bulunmak en önemli vazifemizdir” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER