Reklamı kapat

Reklamı kapat
Cadde News Gazetesi
Başlık

HEDEF 2024!…

HEDEF 2024!… Cumhuriyet Halk Partisi Sancaktepe Eski İlçe Başkanı ve Sancaktepe Belediyesi Eski Meclis Üyesi Alper Yeğin, Kurban Bayramı nedeniyle Sancaktepe Muhtarlarını ziyaret ederek bayramlarını tebrik etti. İki dönem CHP Sancaktepe İlçe Başkanı ve Sancaktepe Belediyesi Meclis Üyeliği yapan ve 31 Mart Yerel seçimlerinde CHP Sancaktepe Belediye Başkan Aday Adayı olan Başarılı iş adamı ve […]

HEDEF 2024!…
12 Ağustos 2019 - 15:07 'de eklendi.

HEDEF 2024!…

Cumhuriyet Halk Partisi Sancaktepe Eski İlçe Başkanı ve Sancaktepe Belediyesi Eski Meclis Üyesi Alper Yeğin, Kurban Bayramı nedeniyle Sancaktepe Muhtarlarını ziyaret ederek bayramlarını tebrik etti.

İki dönem CHP Sancaktepe İlçe Başkanı ve Sancaktepe Belediyesi Meclis Üyeliği yapan ve 31 Mart Yerel seçimlerinde CHP Sancaktepe Belediye Başkan Aday Adayı olan Başarılı iş adamı ve siyasetçi Alper Yeğin, çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

31 Mart seçimi ve 23 Haziran seçimlerinde İstanbul Büyükşehir Belediyesi seçiminde çalışmalarına devam eden Alper Yeğin, Kurban Bayramı vesilesiyle Sancaktepe ilçe muhtarlarını ziyaret ederek Kurban Bayramlarını tebrik ederek Mahaller ile bilgi alışverişinde bulundu.

2024 seçimleri de Sancaktepe Belediye Başkalığına göz kırpan Alper Yeğin, Sosyal Medya hesabından yaptığı paylaşımlar Sancaktepe kamuoyunun dikkatini çekiyor.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER