Reklamı kapat

Reklamı kapat
Cadde News Gazetesi
Başlık

KAYA GRUP; VİP TRANSFER İLE TURİZM SEKTÖRÜNDE EMİN ADIMLARLA İLERLİYOR

KAYA GRUP; VİP TRANSFER İLE TURİZM SEKTÖRÜNDE EMİN ADIMLARLA İLERLİYOR Kaya Gurup Yönetim Kurulu Yönetim Kurulu Başkanı Osman Kaya İle Kaya Gurubun ülkemizde ve yurt dışındaki faaliyetlerini konuştuk. Cadde News Gazetemiz Genel Yayın Yönetmenimiz Halit Soytürk’e Kaya Gurubun ülkemiz ve yurt dışındaki faaliyetlerini anlatan  Yönetim Kurulu Başkanı Osman Kaya, 21 yıllık iş tecrübesi ile müşterilerine […]

KAYA GRUP; VİP TRANSFER İLE TURİZM SEKTÖRÜNDE EMİN ADIMLARLA İLERLİYOR
22 Ağustos 2019 - 12:20 'de eklendi.

KAYA GRUP; VİP TRANSFER İLE TURİZM SEKTÖRÜNDE EMİN ADIMLARLA İLERLİYOR

Kaya Gurup Yönetim Kurulu Yönetim Kurulu Başkanı Osman Kaya İle Kaya Gurubun ülkemizde ve yurt dışındaki faaliyetlerini konuştuk.

Cadde News Gazetemiz Genel Yayın Yönetmenimiz Halit Soytürk’e Kaya Gurubun ülkemiz ve yurt dışındaki faaliyetlerini anlatan  Yönetim Kurulu Başkanı Osman Kaya, 21 yıllık iş tecrübesi ile müşterilerine güven verdiklerini, İnşaat söktürün de 850 daire inşaatını bitirip, iskanlarını da altıktan sonra müşterilerine dedirtmenin haklı gururunu yazdıklarını, ve yurt dışında faaliyetlerini devam eden Kaya Gurup, VİP TRANSFER isminde kurdukları firma ile Turizm sektöründe ideali olduklarını dile getirdi.

 İNŞAAT SEKTÖRÜ:

Ülkemizde rekabetin çok yoğun olduğu sektörlerden biri de İnşaat sektörü. Kaya Gurup İnşaat 21 yıllık iş tecrübesi ile müşterilerine güven vermeye devam ediyor. Bugüne kadar sektörde yurt içi ve yurt dışı birçok marka projeye imza atarak yoluna devam eden Kaya Gurup,  toplamda 850 daire inşaatını bitirip, iskânlarını da altıktan sonra müşterilerine devirtmenin haklı gururunu yaşıyor. Uluslararası pek çok projede yaptığı kalıcı eserlerle dikkatleri üzenine çeken Kaya Gurup İnşaat, özellikle Kuveyt de birçok projeyi hayata geçirmek üzere. Kuveyt’te bir Amerikan petrol şirketinin petrol depolama alanına giden boru hattının altyapısını hazırlamakta. 40 Km. lik bu boru hattının 16 Km lik direklerini yine Kaya inşaat yapmaktadır. Ayrıca Kuveyt’te 10.000 kişilik bir Stadyumun inşasına da başlayan Kay Gurup İnşaat üreten Türkiye’nin bir parçası olarak sadece sektöründe değil, ülkesine değer katan bir anlayışla geleceğe yürümeye devam ediyor.

TURİZM SEKTÖRÜ:

Kaya Gurup Turizmin canlanması için atılımlarını sürdürüyor. Ataşehir VİP TRANSFER isimli Turizm firmasındaki 250 ye yakın zengin araç filosu bulunmakta. Firmayı arayan müşteriler her şeyi önceden ayarlamanın huzurunu doyasıya yaşayabilirler. 7 /24 başta İstanbullu olmak üzere yurt dışından da müşterileri portföyü geniş olan VİP TRANSFER de güven ve konfor bir arada. VİP TRANSFER ülkemize gelen yerli ve yabancı tüm ziyaretçilerimizin ulaşım sorunları ile karşılaşmamaları, güvenli ve doğru güzergahlarla müşterilerinin rahat ettirmek için tüm imkanlarını seferber ediyor.

Ayrıca gıda sektöründe de birçok yatırımı olan Kaya Gurup, bünyesinde çalışan işçileri ile ülkesine istihdam ve katma değer sağlamaya devam ediyor.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER