Reklamı kapat

Reklamı kapat
Cadde News Gazetesi
Başlık

SANCAKTEPEDE İNTİHAR GİRİŞİMİ

SANCAKTEPEDE İNTİHAR GİRİŞİMİ Bayburt nüfusuna kayıtlı İsmi Emrah olan vatandaş Sancaktepe  Belediyesinde bugün öğle saatlerinde intihar girişiminde bulundu. Gazetemizin yetkililerden edindiği bilgiye göre ismi Emrah olan vatandaşın 68. intihar girişimini Sancaktepe Belediyesinin 3. katında Sancaktepe Belediye Başkan Yardımcısı Kemal Ayyıldız tarafından vazgeçirildi. Emrah ismindeki vatandaşın İstanbul Sultangazi ilçesinde oturduğu ve Gaziosmanpaşa ilçesinde ayakkabı boyacılığı yaptığın […]

SANCAKTEPEDE İNTİHAR GİRİŞİMİ
29 Ağustos 2019 - 16:07 'de eklendi.

SANCAKTEPEDE İNTİHAR GİRİŞİMİ

Bayburt nüfusuna kayıtlı İsmi Emrah olan vatandaş Sancaktepe  Belediyesinde bugün öğle saatlerinde intihar girişiminde bulundu.

Gazetemizin yetkililerden edindiği bilgiye göre ismi Emrah olan vatandaşın 68. intihar girişimini Sancaktepe Belediyesinin 3. katında Sancaktepe Belediye Başkan Yardımcısı Kemal Ayyıldız tarafından vazgeçirildi.

Emrah ismindeki vatandaşın İstanbul Sultangazi ilçesinde oturduğu ve Gaziosmanpaşa ilçesinde ayakkabı boyacılığı yaptığın ve İBB Zabıtaları tarafından sandığının kırıldığını ve bunalıma giren şahsın bugüne kadar çeşitli belediyeler, kurumlar ve ortamlar olmak üzere intihar girişinde bulunduğu emniyet kayıtlarında 68. intihar girişimi olduğu ortaya çıkan şahsın Sancaktepe Belediye Başkan Yardımcısı Kemal Ayyıldız tarafından ikna edilerek intihardan vazgeçirildi.

Sancaktepe Belediyesindeki intihar girişiminde belediye personeli tarafından atlaması ihtimali üzerine zeminde güvenlik önlemi alındı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER