Reklamı kapat

Reklamı kapat
Cadde News Gazetesi
Başlık

EMİRHAN’IN KATİLİ KİM?

EMİRHAN’IN KATİLİ KİM? Emirhan Soran; sadece 16 yaşında bir gençti. 90 lı yıllardan başlayan günümüzde mafyalığı ve bencilliği özendiren onlarca diziler ile yetişen bir neslin geldiği nokta. Fatih’te motosikletin çıkardığı sesten dolayı esnafın uyarmasıyla motosikletli 2 kişi dehşet saçtı. Yaşanan silahlı kavgada 1’i ağır 3 kişi yaralandı. Haberi son dakikalara düştü.   12 Eylül öğle […]

EMİRHAN’IN KATİLİ KİM?
13 Eylül 2019 - 2:01 'de eklendi.

EMİRHAN’IN KATİLİ KİM?

Emirhan Soran; sadece 16 yaşında bir gençti.

90 lı yıllardan başlayan günümüzde mafyalığı ve bencilliği özendiren onlarca diziler ile yetişen bir neslin geldiği nokta.

Emirhan Soran; sadece 16 yaşında bir gençti.

Fatih’te motosikletin çıkardığı sesten dolayı esnafın uyarmasıyla motosikletli 2 kişi dehşet saçtı. Yaşanan silahlı kavgada 1’i ağır 3 kişi yaralandı. Haberi son dakikalara düştü.  

12 Eylül öğle saatlerinde sadece mahallesindeki çıkan tartışmanın olduğu yerde bulunan Emirhan Soran, dizileri kendilerine örnek alan beyni ufak caniler yüzünden 16 yaşında bu hayattan koparıldı.

Birilerinin kaza kurşunu diye adlandıracağı olay reyting rekorları kıran diziler ile belinde silahlar, sözde adalet dağıtanlar, benim olduğum yerde kimsenin özgürlüğü olmaz diyen tipleri doğuran dizilerin yapımcılarının suçu yok mu?

Emirhan Soranı sadece 16 yaşında hayattan koparan; Reyting uğruna şiddet üreten her türlü dizileri yazan senaristler mi?, yapımcılar mı?, sponsor olanlar mı?, yayınlayan TV kanalları mı?, izin veren yetkililer mi?,  yoksa hoşumuza gidiyor diye şiddet içeren dizilere reyting veren biz izleyenler mi?. Evet bu soruları çoğaltmamız mümkün ama nereye kadar.

Gün geçmiyor ki kendini dizilerdeki rollere kaptırarak işlenmiş olaylar haber olmasın. Yalnız hiçbir haberde dizilere değinilmez. Çünkü birilerini rahatsız etmek istenmez. Bu konuları kaleme almamız için içimizin yanması mı gerekiyor. Evet soruyorum 16 yaşındaki Emirhan Soran, yeğenimin katili kim?.

Başta çok sevdiğimiz dizileri kendilerine örnek alan canilere dur dememiz gerekiyor.  

Artık Emirhan’lar ölmesin…

Hiçbir insan caniler tarafından hayattan koparılmasın…

Bu haberi alan Raif Soranın yaşadığını Allah hiçbir babaya yaşatmasın…

Emirhan Soran, yeğenime Allah’tan Rahmet diliyorum.

Soran Ailesine, Babası Raif Sorana, Annesine Başsağlığı ve Mevla’mdan sabırlar diliyorum.

Allah’ım hiçbir aileye böyle bir acı yaşatmasın

. (AMİN)

Selam ve Dua ile…

12.Eylül 2019 Perşembe

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER