Reklamı kapat

Reklamı kapat
Cadde News Gazetesi
Başlık

EMİN ÜSTÜN; BİRLİK VE BERABERLİĞİN GÜCÜ

EMİN ÜSTÜN; BİRLİK VE BERABERLİĞİN GÜCÜ YENİAD, EMİNEVİM Yönetim Kurulu Başkanı Abdurrahman Emin Üstün’ü ağırladı.   Yeni Bir Dünya Sanayici ve İş Adamları Derneğinin (YENİAD) “Ekonomi Sohbetleri” bu ayki konuğu EMİNEVİM Yönetim Kurulu Başkanı Abdurrahman Emin Üstün oldu. EMİNEVİM Yönetim Kurulu Başkanı Abdurrahman Emin Üstün, Faizsiz Ticaret ve yeni ortaklık sistemini, Yeni Bir Dünya Sanayici […]

EMİN ÜSTÜN; BİRLİK VE BERABERLİĞİN GÜCÜ
19 Eylül 2019 - 14:01 'de eklendi.

EMİN ÜSTÜN; BİRLİK VE BERABERLİĞİN GÜCÜ

YENİAD, EMİNEVİM Yönetim Kurulu Başkanı Abdurrahman Emin Üstün’ü ağırladı.  

Yeni Bir Dünya Sanayici ve İş Adamları Derneğinin (YENİAD) “Ekonomi Sohbetleri” bu ayki konuğu EMİNEVİM Yönetim Kurulu Başkanı Abdurrahman Emin Üstün oldu.

EMİNEVİM Yönetim Kurulu Başkanı Abdurrahman Emin Üstün, Faizsiz Ticaret ve yeni ortaklık sistemini, Yeni Bir Dünya Sanayici ve İş Adamları Derneğinin bu ayki “Ekonomi Sohbetleri” kapsamında yapılan toplantıda Faizsiz Ticaret ve yeni ortaklık sistemini ve yaşadığı tecrübelerini anlattı.

Yeni Bir Dünya Sanayici ve İş Adamları Derneği (YENİAD) Genel Başkanı Selman Esmerer, yaptığı açılış konuşmasında “öyle bir dünyada yaşıyoruz ki Faiz Kapitalizm yeryüzünde ve İslam dünyası da maalesef tamamen sistem bunun üzerine oluşturmuş. Cenabıhak şiddette Faizden uzaklaşın Faize bulaşmayın diyor ve büyük günahların başında sayıyor. Üzülerek söylüyorum tüm İslam dünyası ve bizler faiz batağında saplanmış durumundayız.  Diğer tarafta faizi sömürü aracı dünyayı Dizayn ve paradan para kazanma aracı olarak kullanıyor” ifadelerini kullandı.

 (YENİAD) Yönetim Kurulu ve üyelerine Faizsiz Ticaret ve yeni ortaklık sistemini anlatan Girişimci ve Yatırımcı İşadamı EMİNEVİM Yönetim Kurulu Başkanı Abdurrahman Emin Üstün, ticari hayatında yaşadıklarını anlattı.

FAİZSİZ EV ALMANIN ALTERNATİFİ

1973 yılında LİFSAN Hidrolik Sanayi Şirketi ile ticari hayatına başladığını dile getiren başarılı iş adamı EMİNEVİM yönetim kurulu başkanı Abdurrahman Emin Üstün, “1991 yılında faizsiz bir sisteminin ilk firması Emin Otomotiv’i kurduk” dedi.

Abdurrahman Emin Üstün, “2005 yılında Mortgage satış sisteminin ülkemize girmesiyle birlikte vatandaşlarımıza faizsiz ev almanın alternatifini sağlayan bir organizasyon olan Eminevim’i kurdu. 40 şubeyle başlayan sistem şu an ülke genelinde 60’tan fazla ilde toplam 103 şubeye ulaştık. Kurduğumuz sistemle Türkiye’de 135 binin üzerinde kişi ev ve otomobil sahibi oldu” dedi.

BİRLİK VE BERABERLİĞİN GÜCÜ

Hayatı boyunca üstesinden gelinemeyecek gibi görünen sorunlara çözüm aradığını dile getiren Abdurrahman Emin Üstün, “Birliğin ve beraberliğin gücüne hep inandım. Bu güç ile zor işlerin üstesinden gelinebileceğini gördüm. Dünyada ve ülkemizde gelir dağılımındaki adaletsizlikler her zaman yüreğimin burkulmasına sebep oldu. Ne yaparsam insanımıza fayda sağlayabileceğimi düşündüm. Grubumuzun ilkelerinde yer almasını sağladık. Sosyal sorumluluk projeleri geliştirdik. Elbirliğini kullanarak kötüyü iyiye, iyiyi daha iyiye çevirmeye çalıştık. “ ifadelerini kullandı.


Eminevim, Eminotomotiv, Emin Enerji, Eminevim Gayrimenkul Geliştirme ve Emin Tarım ve Hayvancılık şirketlerini bünyesinde barındıran Emin Şirketler Grubunun Yönetim Kurulu Başkanı Abdurrahman Emin Üstün,  YENİAD üyeleri ile sorulu cevaplı sohbet ortamında istişarelerde bulunduktan sonra fotoğraf çekimi ile son buldu.

Halit SOYTÜRK

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER