Reklamı kapat

Reklamı kapat
Cadde News Gazetesi
Başlık

HAMZA HAYALİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ

HAMZA HAYALİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir, kelebek hastası olan Beşiktaşlı Hamza’yı Beşiktaşlı futbolcu ve teknik heyetle buluşturdu. Kelebek hastası Hamza’nın Beşiktaş hayali gerçek oldu. Kocaeli’nin Dilovası ilçesinde yaşayan Kelebek hastası Hamza Kaya, BJK Nevzat Demir tesislerinde Beşiktaşlı futbolcular ve teknik heyetle buluştu. Programı Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir organize etti. Hamza’ya seçim çalışmaları […]

HAMZA HAYALİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ
29 Eylül 2019 - 17:19 'de eklendi.

HAMZA HAYALİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ

Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir, kelebek hastası olan Beşiktaşlı Hamza’yı Beşiktaşlı futbolcu ve teknik heyetle buluşturdu.

Kelebek hastası Hamza’nın Beşiktaş hayali gerçek oldu. Kocaeli’nin Dilovası ilçesinde yaşayan Kelebek hastası Hamza Kaya, BJK Nevzat Demir tesislerinde Beşiktaşlı futbolcular ve teknik heyetle buluştu. Programı Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir organize etti.

Hamza’ya seçim çalışmaları esnasında söz verdiğini ifade eden Başkan Şayir, Hamza’yı hiç unutmadıklarını ve seçimden sonra da bu sürprizi gerçekleştirdiklerini ifade etti. Şayir, Beşiktaş yöneticilerine de teşekkür etti.

Oldukça mutlu olduğu gözlenen Hamza Kaya ise, bu hayalini gerçekleştirdiği için Belediye Başkanı Şayir’e teşekkür etti.

Hamzayı Cadde News Gazetemizin Genel Yayın Yönetmeni Takip etti.

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER