Reklamı kapat

Reklamı kapat
Cadde News Gazetesi
Başlık

PAMUKOVA DA AYVA FESTİVALİNE DAVET

PAMUKOVA DA AYVA FESTİVALİNE DAVET Pamukova Belediyesi bu yıl 4. sü düzenlenen Yöresel Ürünler Ayva Festivaline Belediye Başkanı İbrahim Güven Övün’den davet. Eskiden Kavunu, Soğanı ve her türlü sebze-meyvesi menşur olan Pamukova’da Ayva,  festivalini yapacak kadar ön plana çıkmıştır. Pamukova ayva’sının kendine has lezzeti güzelliği şekli markalaşmış ve patent tescili ile almayı başarmıştır. Pamukova ilçesi […]

PAMUKOVA DA AYVA FESTİVALİNE DAVET
29 Eylül 2019 - 16:28 'de eklendi.

PAMUKOVA DA AYVA FESTİVALİNE DAVET

Pamukova Belediyesi bu yıl 4. sü düzenlenen Yöresel Ürünler Ayva Festivaline Belediye Başkanı İbrahim Güven Övün’den davet.

Eskiden Kavunu, Soğanı ve her türlü sebze-meyvesi menşur olan Pamukova’da Ayva,  festivalini yapacak kadar ön plana çıkmıştır. Pamukova ayva’sının kendine has lezzeti güzelliği şekli markalaşmış ve patent tescili ile almayı başarmıştır.

Pamukova ilçesi ayva üretim kapasitesi ile ayvanın ana vatanı sloganını sonuna kadar hak etmiş görünmektedir. Bu yıl 19-20 Ekim tarihleri arasında düzenlenecek Ayva festivali için Sayın belediye başkanı İbrahim Güven Övün, festivale herkesi davet etti.

Pamukova Belediye Başkanı İbrahim Güven Övün

Yeni dönemde Pamukova Ayva Festivalinin iki güne çıkarttıklarını dile getiren Belediye Başkanı İbrahim Güven Övün, “19, 20 Ekim tarihlerinde Pamukova’mızda yöresel ürünler ve Ayva Festivalini gerçekleştireceğiz. Festivalde etkinlik kapsamında model araba ve uçurma etkinliği yanında Türkiye Satranç federasyonunun katkılarıyla Satranç müsabakaları yapılacak. 19, 20 Ekim tarihinde herkesi Pamukova’ya bekliyoruz” dedi.

Halit Soytürk

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER