Reklamı kapat

Reklamı kapat
Cadde News Gazetesi
Başlık

İYİ PARTİDEN KAYNAŞMA TURNUVASI

İYİ PARTİDEN KAYNAŞMA TURNUVASI İYİ Parti İstanbul İl Başkanlığı Teşkilatlar arası futbol turnuvasının startı verildi. Teşkilatlar arası Kaynaşma futbol turnuvası düzenleyen İYİ Parti İstanbul İl STK Birim Başkanlığı Sancaktepe Dolunay Spor Tesislerinde İl Başkanı Buğra Kavuncu’nu başlama vuruşu ile turnuvanın startını veridi. Sancaktepe Dolunay Spor Tesislerinde İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu’nun başlama vuruşu […]

İYİ PARTİDEN KAYNAŞMA TURNUVASI
05 Ekim 2019 - 1:14 'de eklendi.

İYİ PARTİDEN KAYNAŞMA TURNUVASI

İYİ Parti İstanbul İl Başkanlığı Teşkilatlar arası futbol turnuvasının startı verildi.

Teşkilatlar arası Kaynaşma futbol turnuvası düzenleyen İYİ Parti İstanbul İl STK Birim Başkanlığı Sancaktepe Dolunay Spor Tesislerinde İl Başkanı Buğra Kavuncu’nu başlama vuruşu ile turnuvanın startını veridi.

Sancaktepe Dolunay Spor Tesislerinde İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu’nun başlama vuruşu yaptığı turnuvanın açılış programına İYİ Parti GİK Üyesi Sultan Neslihan Seven, İYİ Parti GİK Üyesi Durmuş Çolak, İYİ Parti İstanbul İl Başkan Yardımcısı Yaşar Özkan, il yönetim kurulu üyeleri, İBB ve Çekmeköy Belediyesi Meclis Üyesi Bora Kılıç, Sancaktepe Belediyesi Meclis Üyesi Halil Gülyaz, Sancaktepe İlçe Başkanı Sezgin Öztürk ve Birinci bölge İlçe başkanları hazır bulundu.  

Teşkilatlar arası kaynaşma turnuvasının başlama vuruşunu yapan İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu Cadde News Gazetemiz mikrofonuna turnuvayla ilgili açıklamada bulundu.

İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu “İYİ Parti Sancaktepe ve Sultanbeyli teşkilatları oynayacak olduğu turnuvanın hazırlık maçına iştirak ediyoruz. Sağlam kafa sağlam vücutta bulunur düsturuyla İYİ Partimizin mensuplarını her zaman spora teşvik ediyoruz. Bugün futbol turnuvasının başlangıcı için buradayız. Partimiz yeni bir parti. Teşkilatlarımızın birbiriyle kaynaşması ve da iyi tanıması acısında bu tür sosyal aktivitelere önem veriyoruz. İYİ Parti olarak politik aramada fark oluşturduğumuz gibide futbol aranasında aynı farkı oluşturacağımıza eminiz” ifadelerini kullandı.    

Mac öncesi İYİ Parti Sancaktepe İlçe Başkanı Sezgin Öztürk İl Başkanı Buğra Kavuncu, GİK Üyesi Sultan Neslihan Seven, GİK Üyesi Durmuş Çolak ve İstanbul İl Başkan Yardımcısı Yaşar Özkana adlarına yazılı birer forma hediye etti.

Samimi ve neşeli bir ortamda gerçekleşen turnuvanın açılış maçında İYİ Parti Sancaktepe ve Sultanbeyli teşkilatlarının oynandığı turnuva hazırlık maçını İl başkanı Buğra Kavuncu ve yöneticilerin türümünden takip ettikler.

Halit Soytürk

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER